Korte nieuwsberichten - Archief

April 2020
  

 • LOCKDOWN PERIODE PANGANDARAN VERLENGD TOT 21 MEI 

  De lockdown periode voor Pangandaran is verlengd tot 21 mei en de scholen zullen tot die datum gesloten blijven! Ook geldt er een lock down voor de grote steden in West-Java zoals Bandung en Tasikmalaya bijvoorbeeld.    
 • PROJECT VOEDSELBANK


  Het idee ontstond om een voedselbank op te zetten in ons skills center  wat midden in de gemeenschap staat en wat iedereen weet te vinden. Omdat het natuurlijk in Indonesië niet werkt zoals hier in Nederland, waar de voedselbanken producten gedoneerd krijgen vanuit supermarkten + restaurants en we rekening willen houden met de trots van de Javaanse bevolking zal de opzet van onze voedselbank, op voorstel van Darto, anders zijn als hier.

  We zijn nu hard op zoek naar sponsors die willen helpen om onze voedselbank op te kunnen opzetten. Met het start kapitaal uit sponsorgelden/donaties leggen we vervolgens de begin voorraad aan. We doen dit project samen met Wilde ganzen en zij zullen het bedrag wat wij bij elkaar krijgen voor dit project verdubbelen!


   

 • ACTIE 09-04-2020 MAALTIJD BOXEN!

  Vandaag hebben we voor de 3de keer maaltijd boxen kunnen uitdelen aan ouderen en families in de kampongs die het heel moeilijk hebben tijdens deze corona pandemie omdat ze geen werk en dus geen inkomen hebben. Er zijn weer maar liefst 200 boxen door ons team verspreid! De volgende actie staat gepland op 16 april! Blijf ons a.u.b steunen want er is veel meer nodig zoals zeep, mondkapjes, levensmiddelen boxen e.d. We hebben uw hulp juist nu heel hard nodig!

     


   
 • PARTIN.NL 

  "Onze leden wereldwijd over corona II" met het verhaal van onze stichting.

   
 • IK BEN DZAKIRA EN WACHT OP EEN SPONSOR...

  Wie helpt deze vrolijke 5 jarige jonge dame en wordt haar held of worden haar helden? Dzakira gaat momenteel naar onze kleuterschool Suryadi's school TK Meraih Bintang. De komende weken zijn veel mensen weer bezig met belastingaangiften. Misschien goed om eens te denken aan belasting VOORDEEL voor jou. Want als je een formulier "periodieke gift in geld" invult voor een periode van minimaal 5 jaar is je structurele gift (bijvoorbeeld om een kind te sponsoren) volledig aftrekbaar omdat stichting Meraih Bintang de ANBI status heeft! Kijk voor meer informatie elders op onze website.


   
 • ACTIE MAALTIJD BOXEN!

Actie op 26 maart en de acties op 2, 9, 15 en 22 April: GEFINANCIERD & UITGEVOERD!

Actie op 30 April: GEFINANCIERD

Actie op 07 Mei: GEFINANCIERD
Actie op 14 Mei: GEFINANCIERD
Actie op 21 Mei: GEFINANCIERD
Actie op 28 Mei: GEFINANCIERD

Geen werk = geen inkomen = geen eten!  Voor de actie op 30 April hebben we nog € 65 nodig! De acties in Mei zijn gefinancierd door de Haella Stichting

Doel is om deze actie iedere week te herhalen tijdens de corona crisis. Alle donaties groot en klein zijn meer dan welkom. Terima Kasih Banyak! Doneren via NL19INGB0653210191 t.n.v Stichting Meraih Bintang o.v.v actie corona box of zeep.
 

 • ACTIE 02-04-2020 MAALTIJD BOXEN!

  Vandaag hebben we voor de 2de keer maaltijdboxen kunnen uitdelen aan ouderen en families in de kampongs die het heel moeilijk hebben tijdens deze corona pandemie. 200 boxen maar liefst zijn door ons team verspreid! De volgende actie staat gepland op 9 april! Blijf ons a.u.b steunen!