Korte nieuwsberichten - Archief

December 2018 


 

  • Onze ambassadeur Bobbie Eakes wenst iedereen fijne feestdagen en gelukkig nieuwjaar!

 

Wij wensen al onze vrienden, donateurs en sponsors:

 

Sugeng Natal & Sugeng Warsa Enggal!
Selamat Hari Natal & Selamat Tahun Baru!

2018 was voor ons als stichting en persoonlijk een behoorlijk turbulent jaar! Het plotselinge en geheel onverwachte overlijden van Suryadi heeft er bij ons allemaal heel erg ingehakt. Maar ons bestuur en team heeft veerkracht getoond en we hebben de draad weer kunnen oppakken. In Juniah hebben we een goede aanvulling op ons bestuur gevonden: naast Darto nog een drijvende kracht in Pangandaran! 
We hebben ook weer mooie projecten kunnen realiseren het afgelopen jaar waarvoor we heel dankbaar zijn. Voor 2019 hebben we mooie projecten op ons verlanglijstje staan die we hopen te kunnen realiseren. We zullen het zoals altijd allemaal met jullie delen via onze nieuwsbrieven die ook volgend jaar weer elke 2 maanden zullen verschijnen, de eerste op of rond 24 januari. (Ontvang je deze nog niet? Meld je dan nu aan!

We staan vol verwachting aan de vooravond van wat een mooi 2019 belooft te worden. Blijf ons volgen, blijf ons steunen, kijk kritisch mee en help ons om het mooie werk, waar we 8 jaar geleden mee zijn begonnen, voort te zetten.

Fijne dagen, een goed uiteinde, een gezond & gelukkig 2019! 

Stichting Meraih Bintang,
Darto, Juniah, Vincent, Loek & Anita

 

  • Stichting Meraih Bintang heeft een nieuw logo. Met dank aan Eric van der Wal van Station Noord! Wij zijn heel erg blij met dit mooie resultaat wat precies uitstraalt wie we zijn! Terima Kasih Banyak!

 

 

 

  • Wij zijn nog steeds op zoek naar een sponsor voor Daniel en Enjay! Word hun held! Daniel is 10 jaar oud en heeft een jonger broertje. Zijn vader werkt op oproepbasis als koerier en als surf leraar. Zijn moeder doet handwerk, zij maakt traditionele spulletjes voor de verkoop aan toeristen. Beiden hebben geen vast inkomen. Daniel gaat naar de 5de klas van de lagere school. Enjay is net 8 jaar geworden en heet voluit Ginanjar Abdul Rohman. Zijn vader werkt op de veiling bij de vis cooperatie van Pangandaran. Zijn moeder heeft geen betaalde baan maar houdt een kleine warung aan huis waar ze kopjes koffie en snacks verkoopt. Enjay heeft ook een jonger broertje en gaat naar de 2de klas van de lagere school. Voor onze actuele wachtlijst klik hier!

 

  • Zwemwedstrijden Tasikmalaya 15 - 16 December! 21 van onze kinderen hebben zich op dinsdag 11 December gekwalificeerd voor deelname aan de zwemwedstrijden in Tasik Malaya het komend weekend: Cita - Devi - Silmi - Nur - Fatimah - Dea - Brondol - Ica - Verisa - Dinda - Nazwa - Winda - Zahra -Nay - Rashifa - Ichwan - Ikhsan - Rahmat - Daniel - Joshua en Donny. De groep reist op vrijdagmiddag per reguliere lijnbus van Pangandaran naar Tasik Malaya. Daar heeft de stichting een huis gehuurd op 5 minuten van het zwembad vandaan waar 2x overnacht zal worden. Op zaterdag en zondag vinden de wedstrijden plaats! Wij wensen hen allemaal heel veel plezier en succes toe!